Hakkımızda

Özer Emlak , işbitirici tutumu, tecrübe ve birikimleri ile müşteri ihtiyaç ve isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmekte ve müşteri memnuniyetine önemsemektedir.

MİSYON: Özer Emlak olarak misyonumuz; yapmış olduğumuz iş konusunda kaliteli hizmeti ve güvenilirlik olgusunu ön plana çıkarmak, bunu müşteriye hissettirmek, inançla ve azimle uygulamaktır.

Özer Emlak , 1992... yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Emlakçılığın çok ciddi bir meslek olduğunun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Emlakçılıkta en önemli faktörlerden birtanesi topluma ve müşterilere güven vermektir. Burada en önemlisi yaptığımız işin alt yapısını çok güzel hazırlamamız gerekmektedir. Profosyonel ve kendini yetiştirmiş bilgi ve birikimi yüksek arkadaşlarla hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar binlerce aileyi konut, arsa, iş yeri vs. kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Osmaniye'nin şekillenmesinde emlakçılığın önemini bilmekteyiz ve müşterilerimizi iyi yönde yönlendirmekteyiz. Bu sayede hem Osmaniye'nin kentleşmesine hemde müşterilerimizin güzel yerlerden gayrimenkul kazanmasını sağlamaktayız.Emlakçılık sektöründe öz ilkemiz güvenilir, alan ve satan müşterileriimizi kendilerine uygun istekleri doğrultusunda önceliği hizmet sunabilmek temel amacımızdır. Bu gerçekleştiği zaman emlakçı olarak büyük bir mutluluk duymaktayız.

İlkemiz problemli gayrimenkul alım-satımlarında problemleri çözmeden müşterilere gayrimenkul sunmamaktır. Bu da işlerimizde problem yaşamamamızı ve işlerimizin düzenli yürümesini sağlamaktadır. Böylece müşterilerimizin gayrimenkul alım-satımlarında problem yaşamamasına önem verdiğimizi göstermektedir. Zaman zaman bazı vatandaşlarımız kendi imkanlarınca aldığı gayrimenkullarda problemler yaşamaktadırlar. Vatandaşlara tavsiyemiz, zor şartlarda kazanmış oldukları paraları gayrimenkule yatırırken çok dikkatli davranmalarıdır.

Emlakçılık sektörünün saygınlığı ve güvenilirliği temel amacımızdır.
Özer Emlak güveninizin eseri...
© Copyright 2013 Özer Emlak ve İnşaat. Tüm Hakları Saklıdır.